Výstavy

Výstava Kap Café - Kaplice - 29. 11. 2021

Opět po roce se nabízí výstava v krásném a jedinčném prostředí kavárny Kap Café, a proto  přijměte srdečné pozvání na kávu a zhlédnutí obrazů, které s Láskou tvořím. 

Obrazy je možné si prohlédnout v době, kdy má kavárna otevřeno - a tak neváhejte... - krásný předvánoční čas si užívejte... - při dobrém šálku kávy a při pohledu na obrazy, které přináší s sebou hluboká poselství. 

S přáním krásné podívané Jarmila Rollerová 

Vítám... - výstava obrazů Šumperk - 3. 12. 2021

Přátelé, výstava bude slavnostně zahájená vernisáží s klavírním doprovodem 3. 12. 2021 v 17:00 hod. ve foyer – jižní křídlo DK DŮM KULTURY ŠUMPERK, s. r. o. Fialova 3, 787 01 Šumperk,

V den vernisáže se můžete těšit na jedinečný klavírní doprovod Lucice Skácelové - také vás čeká možnost zakoupení vystavených obrazů, ale i autorské tvorby (kalendáře, polštářky, malovaná srdíčka, kamínky apod.)

Výstava je přístupná pro veřejnost Po – Pá: 8:00 – 16:30 hod.

Těším se na osobní setkání v den vernisáže... s Láskou Jarmila Rollerová 

Oslavuji... - výstava obrazů Kaplice Mostky - 27. 11. 2021

Milí přátelé, přijměte srdečné pozvání na výstavu, která bude zahájená vernisáží (27. 11. 2021 - 12:30 hod.) a to v krásném a jedinenčném prostředí Bauernöpl - Zahradní centrum Mostky Kaplice.

Vernsiáž se uskuteční v den, kdy jsou v zahradním centrum úžasné trhy spojené s časem Vánoc, a proto neváhejte a pojďte si užít ten krásný čas v propojení s andělskou tvorbou a vůní Matky Země.

Obrazy jsou prodejní, tak jako autorská tvorba, která bude v nabídce v den vernisáže, ale i po celou dobu výstavy.

Těšíms se na vás... - s Láskou Jarmila Rollerová